2x Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 9S/Redmi Note 9 Pro/Poco X3 Pro KP12013

Skladom

7.19

Porovnať
Katalógové číslo: Izmael12013 Kategórie: ,

2x Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 9S/Redmi Note 9 Pro/Poco X3 Pro – Čierna
Veľmi odolné temperované tvrdené sklo s celoplošným lepidlom od renomovanej spoločnosti Wozinsky je perfektným dôkazom, že prvotriedna ochrana nemusí nutne obmedzovať pohodlie pri používaní.
V balení sa nachádzajú 2 kusy obchranného skla

Sklo je viacvrstvové s odolnosťou proti poškriabaniu. Perfektne chráni displej telefónu a vďaka priľnavej vrstve na celom povrchu sklo k nemu pevne a presne priľne. Sklo pohlcuje energiu generovanú nárazom a rozloží ju na svoj povrch. Vďaka tomu sa rozbije len nalepené sklo a nie celý displej.

Temperované sklo nepriaznivo neovplyvňuje citlivosť dotyku. Rám, ktorý ich obklopuje, zabraňuje odštiepeniu krytu. Sklo je balené v elegantnej krabičke.

POZNÁMKA: Hrany tvrdeného skla v niektorých prípadoch môžu byť mierne zdvihnuté.

Návod na nalepenie skla
Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie očistite priloženým handričkou namočenou v alkohole a po zaschnutí povrch vyleštite priloženým handričkou z mikrovlákna. Než priložíte sklo uistite sa, že na displeji ani v okolí slúchadlá nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému priľnutiu skla, alebo ho mohli znehodnotiť. Pred pritlačením tvrdeného skla dbajte na to, aby sklo bolo na výšku i šírku perfektne vycentrované, a od stredu vytlačte vzduch do krajov.

Po inštalácii skla nedochádza k zhoršeniu dotykových vlastností displeja ani ku skresleniu farebného podania displeja, perfektné optické vlastnosti zostávajú zachované.

Aký je rozdiel medzi klasickým 9H/2D vs 9H 3D/5Dsklom na mobil?
Tvrdené sklo 3D/5D alebo Full Glue chráni vašu obrazovku po celej časti a má tvarovaný okraj skla presne na váš telefón na rozdiel od klasického skla ktoré nie je zaoblené a nie je chránený celý displej ale je vhodnejší pre púzdro.

Špecifikácia:

Značka: Wozinsky
Chráni celú obrazovku
tvrdosť 9H
Extrémne odolný proti nárazom a poškriabaniu
vyrobené presne na mieru daného telefónu
jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín
Chráni váš smartfón pred vodou, prachom, olejom a odtlačkami prstov
V balení:2x tvrdené sklo, handričky na čistenie obrazovky, nálepka pre odstránenie prachových častíc
všetko potrebné k inštalácii v balení
farba: Čierna